Pomysły na walentynkową randkę, które sprawią, że Twój partner się uśmiechnie

Walentynkowa randka

Kiedy drugi tydzień lutego toczy się każdego roku, Nieuchronnie patrzymy na siebie trochę zdumieni i pytamy „Więc… co powinniśmy zrobić na Walentynki?”. Większość tradycyjnych pomysłów może czuć się nieco tandetnie (nie wspominając o zbyt wysokich cenach), więc zawsze jestem na polowaniu na nieoczekiwane pomysły na walentynkową randkę, które nadal będą czuć się romantycznie i wyjątkowo.

Stwórz w swoim domu prywatne kino z projektorem i wyświetl romantyczny film.

Wystarczy dodać popcorn, rodzynki i dwie pary przytulnych skarpet.

Zorganizuj wieczór karaoke w swoim salonie.

To osobiście brzmi jak moja wizja piekła, ale wiem, że jest to prawo do niektórych z twoich alei. Plus, jeśli urodziłeś się z głosem anioła, może to być świetna strategia, aby uczynić je zakochać się w tobie na miejscu.

Wybierz się na wczesną poranną wędrówkę, aby obejrzeć wschód słońca.

Wiem, wiem, brzmi to trochę boleśnie. Ale nie ma nic bardziej magicznego niż oglądanie wschodzącego słońca. Plus, wstając tak wcześnie, aby złamać pot jest całkowite doświadczenie łączenia.

Zorganizuj w domu wieczór artystyczny.

Czy oznacza to szkicowanie w kolorowance dla dorosłych, robienie kolażu z ulubionych zdjęć razem, czy strumieniowe oglądanie dokumentu o artyście, niech twoje kreatywne soki płyną.

Zaplanuj degustację w winiarni lub browarze.

Chociaż zrobiliśmy to praktycznie podczas pandemii, nie ma nic lepszego niż wycieczka do swoich ulubionych miejsc. Albo, jeśli chcesz mieć bardziej spokojne doświadczenie w domu, kup trzy butelki wina: jedną o wartości 100zł, jedną o wartości 50zł i jedną o wartości 20zł. Pokryć butelki w folii i wymieszać je wokół, a następnie spróbuj zgadnąć, który jest który! To jest dość zaskakujące czasami.

Weź udział w wirtualnej lekcji tańca.

Taniec

Sprawdź instruktorów YouTube, którzy oferują instrukcje salsy lub swingu. Doskonal swoje ruchy taneczne na następny raz, gdy pójdziesz na wesele lub do baru country.

Odtwórzcie swoją pierwszą randkę.

Jeśli jesteście razem od dłuższego czasu, bez wątpienia będziecie się dobrze bawić, śmiejąc się z tych pierwszych dni, a może nawet będzie to cenne przypomnienie, dlaczego tak głęboko się zakochaliście. Bądź kreatywny, jeśli chodzi o odtworzenie randki w domu! Podnieś jedzenie z restauracji, przyciemnij światła, użyj obrusów lub innych unikalnych aspektów, które posiada dana restauracja.