Dzisiaj jest środa 18 maj - 138 dzień roku, do końca pozostało 227 dni.
Imieniny:
  • Hasło:
  • Zapamiętaj mnie
NASI PARTNERZY

KATEGORIE

Kartka dnia
SZYBKIE MENU

STATYSTYKI
Regulamin
1. Administrator serwisu dokłada wszelkich starań, aby zapewnić jak najwyższą jakość i funkcjonalność serwisu www.ekarteczka.pl Administrator serwisu nie ponosi jednak odpowiedzialności za szkody i/lub straty powstałe wskutek korzystania lub braku możliwości korzystania z niniejszego serwisu, a także za treści wysłanych wiadomości. Administrator nie gwarantuje, że serwis będzie działać nieprzerwanie i bezbłędnie. Administrator zastrzega sobie również prawo do zmiany zawartości serwisu i/lub blokowania jego zawartości.

2. Wysyłanie oraz odbieranie ekartek w Serwisie jest bezpłatne i nie wymaga rejestracji, za wyjątkiem kategorii wasze kartki. Każdy może samodzielnie podjąć decyzję o tym, czy przeglądać strony Serwisu anonimowo i korzystać tylko z części usług, czy też zarejestrować się jako Zarejestrowany Użytkownik i korzystać z pozostałych usług. Celem rejestracji użytkowników jest zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania Serwisu. W czasie procesu rejestracji użytkownik podaje swoje imię, nazwisko, hasło oraz adres e-mail. Powyższe dane będą dostępne tylko dla administratora Serwisu i nie będą mogły być upublicznione. Informujemy, że każdemu użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia oraz usunięcia. Usunięcie danych jest równoznaczne z usunięciem konta użytkownika, oznacza usunięcie kartek dodanych przez Użytkownika.

3. Księga Gości. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia każdego zapisku w księdze gości bez podania przyczyny.

4.Dodawanie własnych ekartek. Dodając ekartkę oświadczasz że masz do niej pełne prawa autorskie. Dodawane ekartki nie mogą się powtarzać. Kartki dodawane nie mogą mieć sygnatur, znaków wodnych innych stron www. Użytkownik dodając kartkę zgadza się na jej przeglądanie i wysyłanie przez innych Użytkowników Serwisu.

5. Kartki dodane przez Użytkowników, są sprawdzane przez Administratora pod kątem zgodności z regulaminem oraz pod kątem estetyki. Użytkownik dodając kartkę zgadza się na jej przeglądanie i wysyłanie przez innych Użytkowników Serwisu. Zabronione jest dodawanie kartek o treści pornograficznej, erotycznej niezgodnej z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego, w tym obrażających osoby, nakłaniających do nienawiści. Każda kartka może zostać usunięta, jeżeli zostanie stwierdzone naruszenie regulaminu przez Użytkownika. Dodając kartkę Użytkownik oświadcza, że jego kartki nie naruszają praw autorskich osób trzecich.

6. Konta Zarejestrowanych Użytkowników przechowywane są w bazach danych, do których dostęp mają wyłącznie administratorzy Serwisu. Żadnych danych Użytkownika nie udostępniamy osobom trzecim, chyba że są to dane z definicji przeznaczone do publikacji.
A. Rejestrując się na ekarteczka.pl wyrażasz zgodę na otrzymywanie od serwisu przesyłek marketingowych. Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas przesyłek marketingowych, możesz nas o tym poinformować w dowolnym momencie pocztą e-mail. W tym celu zostanie usunięte konto wraz z danymi osobowymi.
Konto użytkownika, który nie logował się do serwisu przez co najmniej 1 rok zostaje usunięte - ze względu na przeprowadzaną okresowo optymalizację bazy danych.

7. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów.

8. Po upływie 60 dni od wysłania kartki może zostać ona usunięta, ze względu na przeprowadzaną okresowo optymalizację bazy danych. Mogą być skasowane kartki zarówno przeczytane jak i nie przeczytane.

9. Korzystając ze strony automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych (adresu e-mail) na potrzeby Portalu oraz wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową informacji o aktualizacjach Portalu. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych jak i handlowych drogą e-mailową

10. Korzystanie z Serwisu stanowi bezwarunkową akceptację treści Regulaminu przez Użytkownika. W przypadku naruszenia zasad niniejszego regulaminu lub zasad etykiety konto użytkownika może zostać zawieszone lub usunięte. Wszelkie uwagi oraz reklamacje należy kierować drogą elektroniczną za pomocą formularza dostępnego na stronie www.ekarteczka.pl/kontakt.php 11. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, bez konieczności powiadamiania użytkowników.

Regulamin | Kontakt | Polityka Cookies

.:: Copyright © 2009-2022 ekarteczka All Rights Reserved. Powered ekarteczka.pl ::.N
3.239.111.79 -> czas generowania strony: 0.02374005317688 sek.
[Polecamy] Kartki | Kartki Walentynkowe

statystyka